Online Sorgula

Vodafone Ücretsiz İnternet Paketi | Vodafone Bedava İnternet

23.02.2019
104
Vodafone Ücretsiz İnternet Paketi | Vodafone Bedava İnternet

Vodafone bedava internet paketi 2019 yılında da abonelerin beğenisine sunuldu. Vodafone ücretsiz internet paketi 2019 yılında en fazla tercih edilen internet paketlerinden biri olmayı başardı. Peki, Vodafone abonelerine özel olarak sunulan bedava internet paketi nasıl yüklenir? nasıl kullanılır? faturalı hatlara bedava internet kampanyası var mı? faturasız hatlar Vodafone hediye internet kampanyasından nasıl faydalanır? aklınızdaki tüm soruları cevaplamaya çalışalım.

Vodafone bedava internet paketi özellikle sınırlı internet paketi kullanan aboneler tarafından tercih edilmektedir. İnternet’te izleyeceğiniz uzun bir video yada film internet kotanızın bitmesine neden olabilir. Abonelerini kaybetmek istemeyen operatörler de bu durumun farkında ve bu nedenle farklı internet kampanyaları ile abonelerinin gönlünü kazanmak istiyor.

Vodafone Ücretsiz İnternet Paketi

Vodafone ücretsiz internet paketi 2019 yılı itibari ile abonelerin kullanımına sunuldu. Abonelerin ücretsiz olarak faydalanabileceği Vodafone bedava internet paketleri internet kotanızın bitmesi durumunda ya da kotanızı azaltmamak için kullanılabilir.

Belirli dönemlerde kampanyalar yapan Vodafone ve diğer operatörler abonelerine ücretsiz internet paketleri sunmaktadır. Unutmamalısınız ki sunulan bu paketler günlük, haftalık ya da aylık olmaktadır. Eğer bir günlük Vodafone bedava internet paketi kullanacaksanız bu pakete akşam saatlerinde dahil olmamalısınız. Nedeni ise gece 00:00 da hediye internet paketinizin sona erecek olmasıdır.

Vodafone faturasız, faturalı hediye internet kampanyalarını anlık takip etmek isterseniz, https://www.vodafone.com.tr internet sitesini takip edebilirsiniz. Kazanılacak internet paketlerinin bir çoğu faturasız hat kullanan abonelere yöneliktir.

Vodafone ücretsiz internet paketi kampanyası sadece Vodafone abonelerine özeldir. Diğer operatör abonelerinin bu kampanyadan faydalanması mümkün değildir.

Vodafone hediye internet paketleri bazı durumlarda kullanıcı tarafından iptal edilmelidir. İptal edilmeyen paketler faturanıza ücretli olarak yansıyabilir. Karşınıza bir ücret çıkmaması için dikkatli olmalı, kampanyaları iyi takip etmelisiniz.

vodafone yanimda bedava internet kazan ucretsiz

vodafone yanimda bedava internet kazan ucretsiz

Vodafona Yanımda Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Yanımda bedava internet kampanyası Vodafone abonelerinin telefonlarına uygulama indirerek internet kazanabileceği kampanyalardan biridir. Kampanyadan faydalanmak, Vodafone ücretsiz internet kazanmak için cep telefonunuzdan Play Store uygulamasına giriş yapmalı ve Vodafone Yanımda uygulamasını indirmelisiniz.

 • Cep telefonunuzdan Play Store uygulamasına giriş yapın.
 • Play Store uygulamasının üst kısmında yer alan arama alanına “Vodafone Yanımda” yazın.
 • Karşınıza çıkan uygulamalardan yapımcısı Vodafone Türkiye olan uygulamayı telefonunuza indirin.

Vodafone yanımda uygulaması aynı zamanda Vodafone günlük bedava internet kazanmanıza da imkan tanımaktadır. Şansınızı denemek için Yanımda uygulamasına giriş yaptıktan sonra sağ üstten menüye tıklayabilir, sonrasında “Bana ne var” menüsüne giriş yapabilirsiniz. Bu alanda karşınıza çarkıfelek yarışmasından hatırladığınız bir çark gelecek. Bu çarkı çevirdiğinizde 1 GB ile 5 GB arasında Vodafone bedava internet kazanabilirsiniz.

Vodafone yanımda uygulamasından kazanacağınız Vodafone yanımda hediye internet paketi geçerliliği 24 saattir. 24 Saat sonunda kullanılmayan internet otomatik olarak silinmektedir.

Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza indirmek, çarkı çevirmek için aşağıda yer alan bağlantıları kullanabilirsiniz.

Apple iPhone: https://itunes.apple.com/tr/app/vodafone-self-servis/id489845659?mt=8

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vodafone.selfservis

Windows: https://www.microsoft.com/en-us/store/p/self-servis/9nblggh09l61

Vodafone Hediye İnternet Paketi Yasal E Fatura

Vodafone faturalı hat kullananlara hediye internet paketi, E Fatura ya da SMS fatura aboneliğine geçiş yapan kullanıcılara özel olarak sunulmaktadır. Vodafone E Fatura bedava internet kampanyasından faydalanmak için yapmanız gereken işlemler oldukça basittir.

 • Telefonunuzun mesaj yazma bölümüne giriş yaparak “EFATURA” yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra e mail adresinizi yazmalı ve 7000’a kısa mesaj olarak göndermelisiniz.
 • Telefonunuzun mesaj yazma bölümüne giriş yaparak “SMSFATURA” yazıp 7000’a kısa mesaj olarak göndermelisiniz.

Kampanya Koşulları 

 • “E-fatura’ya Geçiş Yapan Abonelere Özel Hediye Kampanyası” yalnızca Vodafone Bireysel Faturalı hatta sahip aboneler için, 30.11.2019 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanyadan, bütün aktif, Vodafone Bireysel Faturalı hat sahibi ve daha önceden e-fatura veya SMS fatura talimatı vermemiş ve kampanya çıktığı tarihten itibaren e-fatura’da veya SMS faturada bulunmayan aboneler, Bireysel Faturalı hatları ile faydalanabilirler.
 • Kampanya kapsamında geçerli elektronik posta adresleri üzerinden e-fatura talimatı veren veya SMS faturaya geçiş yapan aboneler, talimatlarını takiben 1 sefere mahsus 15 gün geçerli olacak 1 GB promosyon hediyesi verilecektir.
 • Abonelere tanımlanacak 1 GB promosyon hediyesi, abonelerin tarifelerinde bulunan data haklarından önce kullanılacaktır.
 • Aboneler, kalan hediye internetlerindeki kalan kullanımlarını OZET yazıp 7000’e göndererek sorgulayabileceklerdir. Detaylı kullanımları için INTERNET SORGU yazıp 7000’e göndermeleri gerekmektedir.
 • Abonenin hediye internet kullanımı dolmamış olsa bile, 2.haftanın sonunda kendi paketlerindeki interneti kullanmaya başlayacak veya tarifeleri ile ilgili internet ücretlendirmesine tabi tutulacaktır.
 • Kampanya süresi boyunca bir abone numarası bir kere kampanyadan faydalanabilecektir ve kampanyadan kazanılan haklar 3. şahıslara devredilemeyecektir.
 • Kampanyadan, fatura dağıtım yöntemi olarak, elektronik posta veya sms seçeneklerinden birisini seçen tüm bireysel faturalı aboneler faydalanabileceklerdir.
 • Kampanya, e-faturaya veya SMS faturaya geçiş yapan abonelere, kampanyaya katılım kanalından bağımsız (Vodafone Müşteri Hizmetleri, SMS servisi, Vodafone Satış Noktaları, Vodafone Online Self Servis), otomatik olarak tanımlanacaktır.
 • Ayrıca aboneler, EFATURA bosluk EPOSTA adreslerini yazıp 7000’e kısa mesaj göndererek Elektronik posta olarak veya SMSFATURA yazıp 7000’e kısa mesaj ile göndererek SMS olarak faturalarını alıp kampanyadan faydalanabileceklerdir .
 • Tanımlanacak olan 1GB hediye, yalnızca yurtiçinde kullanılmak üzere verilecektir, Türkiye sınırları dışarında geçerli değildir.

E-fatura’ya veya SMS faturaya geçiş yapan Vodafone aboneleri 15 gün geçerli 1 GB hediye internet paketi kazanmış olacaktır.

vodafone 4.5 g bedava internet ucretsiz

Vodafone 4.5 G Hediye İnternet Kampanyası

Vodafone 4.5 G Bedava internet kampanyası sim kartını değiştiren Vodafone abonelerinin faydalanabileceği kampanyalardan biridir. Kampanyadan faydalanmak için sim kartınızı ücretsiz olarak değiştirmeniz yeterli olacaktır. Sim kart değişimi sonrasında yapılması gereken işlemler şu şekildedir.

 •  “4.5G” yazıp 4545’e SMS göndererek hem 4.5G cihaz ve SIM uyumluluğunuzu sorgulayabilir hem de 4.5G aboneliğinizi yapabilirsiniz.
 •  SIM kart değişim işlemini Vodafone mağazalarından kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone 4.5 G bedava internet kampanyası ile kazanacağınız internet paketi 1 ay boyunca geçerlidir.

Vodafone 1 TB Bedava internet paketi

Vodafone 1 TB bedava internet kampanyası 2019 yılı itibari ile abonelerin karşısına çıkmıştır. 1 TB ücretsiz internet kazanma şansı yakalamak için Vodafone tarafından ufak bir teste tabii tutuluyorsunuz. Online ortamda gerçekleştirilen bir testin ardından 1 TB internet kazanma şansınız oluşuyor. Vodafone 1 TB ücretsiz internet kampanyası sadece Vodafone abonelerine özeldir. Faturalı ve faturasız hatlar bu kampanyadan faydalanabilir.

  Vodafone 1 TB Ücretsiz İnternet Kampanyası 2019

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Sitemizde yayınlanan tüm içerikler bilgi amaçlıdır. Zaman içerisinde ilgili sorgulama ekranlarında değişiklik olabilir. Bu nedenle sitemizde yer alan bilgilerin kesin doğruluğu bulunmamaktadır.