Online Sorgula

Vodafone 1 TB Ücretsiz İnternet Kampanyası 2019

23.02.2019
139
Vodafone 1 TB Ücretsiz İnternet Kampanyası 2019

Vodafone ücretsiz 1 TB internet kazanma fırsatı, Vodafone’un anket uygulamasına katılım sağlayan abonelere özel olarak sunulmaktadır. Vodafone bedava 1 TB internet kazanmak isteyen aboneler Vodafone’un başlattığı ankete katılmak zorundadır. Ankette sorulan soruların tamamı internet kullanımınıza yöneliktir.

Vodafone hediye internet paketi kazanmak istiyorsanız, 5 dakikanızı ayırarak anketi tamamlamanız yeterli olacaktır. Katılacağınız anketin sonucunda sizlere 1 gün boyunca kullanabileceğiniz bedava internet verilmektedir. Kampanya her hat sahibi 1 kez katılabilmektedir.

Vodafone ücretsiz internet paketi abonelerin sıklıklı kullandığı kampanyaları ifade etmektedir. Faturalı ve faturasız hatlara yönelik bedava internet kampanyaları internet kotası düşük olan abonelerin yardımına yetişmektedir. Yapılan anket çalışması ile Türkiye’nin dijitalleşme haritasını çıkartmak isteyen Vodafone 1 TB bedava interneti ise kısıtlı sayıda abonesine sunmaktadır.

Vodafone Hediye 1 TB İnternet Kampanyası

Vodafone hediye 1 TB internet kampanyasına faturalı ve faturasız tüm Vodafone aboneleri katılabilir. Kampanyaya katılmak için yapılması gerekenleri adım adım sizlerle paylaşıyoruz.

vodafone bedava 1 tb internet

Vodafone bedava 1 TB internet kampanyasına katılım anketinde sorulan bazı sorular şunlardır;

 • İnternetle aran nasıldır?
 • Bir günün nasıl geçiyor?
 • Para çekmek dışında bankacılık işlemlerini nasıl hallediyorsun?
 • Ödemelerini nasıl yapıyorsun?
 • Seyahatlerinde elektronik bilet kullanıyor musun?
 • Dizi ve filmleri nereden izliyorsun?
 • Gelişmeleri ve haberleri nereden takip ediyorsun?
 • Telefonla fotoğraf çekiyorsun, şarkı indiriyorsun. Bunları nasıl saklıyorsun?
 • Bir içeriğe daha sonra tekrar erişmek istersen ne yaparsın?
 • Son üç aydaki alışverişlerinin ne kadarını internetten yaptın?
 • Bilgisayarına virüs girmemesi için önlem alıyor musun?
vodafone 1 tb ucretsiz internet

vodafone 1 tb ucretsiz internet

Sorulan soruları cevapladıktan sonra Vodafone 1 TB ücretsiz internet kampanyasına katılımınız tamamlanmış olacaktır. Yine bu ankete katılımınız sonucunda hattınızda telefonunuza ücretsiz 3 GB internet yüklenecektir. Vodafone tarafından kampanya ile ilgili açıklanan detaylar aşağıdaki gibidir.

  Vodafone Ücretsiz İnternet Paketi | Vodafone Bedava İnternet

 

 

 

Hizmetin verilebilmesi için üyelik aşamasında Kullanıcı tarafından sağlanan ve Kullanıcı profil sayfasında yer alan kişisel verilerin (şehir, telefon numarası, doğum tarihi, cinsiyet) ve ankete verilen cevapların kullanıcılara uygun ürün ve servis önerilmesi amacıyla, 1 Terabyte internet hediyesinin verileceği talihli kullanıcının belirlenmesi ve anketi tamamlayarak 3 GB internet hediyesi kazanan kullanıcıların bu hediyeden yararlandırılabilmesi için Vodafone tarafından işlenmesi zorunludur. Söz konusu veriler 2 Ay süre ile saklanıp bu süre sonunda kendiliğinden imha edilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Sitemizde yayınlanan tüm içerikler bilgi amaçlıdır. Zaman içerisinde ilgili sorgulama ekranlarında değişiklik olabilir. Bu nedenle sitemizde yer alan bilgilerin kesin doğruluğu bulunmamaktadır.