Online Sorgula

Türk Telekom Taahhüt Bitme Tarihi Sorgulama!

Türk Telekom Taahhüt Bitme Tarihi Sorgulama!

Türk Telekom taahhüt sorgulama işlemi için birçok farklı yönteminiz bulunuyor. Günümüzde operatör firmaları tarafından birçok farklı yoldan müşteriye iletişim hakkı sunulmaktadır. Yine bu sorgulama yolları arasından seçim yaparak size uygun olan süreçle kalan taahhüt gününüzü kolayca sorgulayabilirsiniz. Bu sorgulamalarda gün sayısını ancak elle hesaplayarak bulabilirsiniz. Net gün sayısı elde etmek için tek bir yolunuz var. Tarih öğrenmek için ise birçok farklı yola sahipsiniz.

Taahhüt nedir diye soranlar için operatör firmaları tarafından uygulanan bu politikanın detaylarına inelim. Hizmet satan firmalar müşterinin uzun süreli kullanım ve tedarik sözüne karşın fatura tutarında indirim teklif etmektedir. Bu indirim fatura dönemlerince belirtilen taahhüt süresi kadar geçerlidir. Bu taahhüt sürecinde cayılması durumunda, uygulanan taahhüt indirimi kişinin taahhüt bozduğu dönemin faturasına eklenmektedir. Türk Telekom taahhüt cezası sorgulama için de net tutarlar vermektedir. Yani taahhüt bo<durmanız durumunda net olarak kaç TL ödemeniz gerektiğini aşağıdaki yöntemlerle öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Taahhüt Bitiş Tarihi Nasıl Sorgulanır?

Türk Telekom taahhüt sorgulama işleminde eğer bitiş tarihini öğrenmek istiyorsanız USSD kodunu kullanmanız gerekmektedir. Bu kod hakkında detaylı bir yazı yazmıştık. *124# ile Türk Telekom Ücretsiz Bakiye Sorgulama! isimli yazımızı okuyarak, bu servis hakkında daha fazla bilgi elde edebilirsiniz. Bu Türk Telekom tarafından ücretsiz olarak sağlanan bir hizmettir. Taahhüt sorgulamanızın neticesinde şu bilgileri elde edersiniz:

  • Türk Telekom taahhüt başlangıç tarihi
  • Türk Telekom taahhütlü tarife ismi
  • Türk Telekom taahhüt bitiş tarihi
  • Türk Telekom taahhüt cayma cezası miktarı 

Türk Telekom Kaç Gün Taahhüt Kaldığı Nereden Sorgulanır?

Türk Telekom kalan taahhüt sorgulama işlemi için Türk Telekom mobil uygulamasını kullanmanız gerekmektedir. Türk Telekom tarafından sağlanan ve uygulama marketlerde yer alan mobil uygulamayı indirerek, taahhüt kalan gün sayısı sorgulama işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem için uygulamada şu adımları izleyin.

  PTT Engelli Maaşı Sorgulama

Uygulamayı Açın > Tarife ve Paket > Mevcut Tarifem > Kalan Gün 

Türk Telekom Mobil giriş şifresi almak için eğer ki daha önce şifre almadıysanız USSD kodunu kullanarak şifre alabilirsiniz. Telefonunuzun arama ekranını açın ve tuşlara geçiş yapın. Sonrasında *952# tuşlamasını yapın. Ekrana gelen kodu şifre olarak kullanın. Her seferinde bununla uğraşmamak için Türk Telekom Mobil uygulamasında resim seçin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Sitemizde yayınlanan tüm içerikler bilgi amaçlıdır. Zaman içerisinde ilgili sorgulama ekranlarında değişiklik olabilir. Bu nedenle sitemizde yer alan bilgilerin kesin doğruluğu bulunmamaktadır.