Online Sorgula

Türk Telekom Faturasız Hat Bedava WhatsApp Kampanyası

21.02.2019
93
Türk Telekom Faturasız Hat Bedava WhatsApp Kampanyası

Türk Telekom Faturasız Hat Bedava WhatsApp kampanyası 2019 yılında tekrar hizmete sunulmuştur. 2018 yılında da benzeri bir kampanyayla karşımıza çıkan Türk Telekom, kullanıcılarına cüzi bir yükleme karşılığında ücretsiz WhatsApp kullanma olanağı sunuyor. WhatsApp internet kullanan ve kişilerin arasında resim, video gibi dosya paylaşmasına izin veren yaygın ve güvenilir bir mesajlaşma uygulamasıdır. Bu kampanyaya sahip olduğunuzda WhatsApp üzerinden gerçekleştireceğiniz kullanımlar mevcut internet paketinizden yemez. Bu sayede internet paketinizden tasarruf etmiş olursunuz.

Türk Telekom Selfy WhatsApp Anlık Mesajlaşma Kampanyası

Günümüzün en popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp için Türk Telekom Selfy kullanıcılarına büyük bir kampanya sunuluyor. Normalde sizin hattınız için satın aldığınız internet paketinden sizler WhatsApp kullandıkça harcama yapılır. Bu kampanyalı paket sayesinde aylık belli bir kontör yüklemesi yaparak, sınırsız WhatsApp erişimine sahip oluyorsunuz. Kampanya kapsamında sadece WhatsApp yer almıyor. Bip ve Wikrofon isimli uygulamalarda bu kampanyaya dahil. Paketi aldığınız takdirde onlardan da ücretsiz olarak yararlanabiliyorsunuz.

Türk Telekom bedava WhatsApp mesajlaşma kampanyası (faturasız, kontörlü hatlar içindir.) özellikleri:

  • Kampanyadan sadece Türk Telekom Selfy üyeleri faydalanabilir. Selfy üyesi olmak için 444 1 444 numaralı telefonu arayarak veya herhangi bir Türk Telekom şubesine giderek bilgi alabilirsiniz.
  • Türk Telekom Selfy bedava WhatsApp kampanyası için aylık ekstra ücret ödemenize gerek yoktur. Tek şart her 30 günde bir en az 25 TL tutarında yükleme yapmanız. Bunu düzenli olarak yaptığınızda paketten yararlanabiliyorsunuz.
  • Eğer Türk Telekom Selfy üyesi iseniz, bu durumda da bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Faturalı hat sahiplerinin Türk Telekom Selfy tarifelerinden an az 1 GB internet içeren herhangi birine geçmesi kampanyadan yararlanmak için yeterlidir.
  • Bedava WhatsApp kampanyası hem yurtiçi hem de yurtdışı kullanım olanağı sunmaktadır. Yurtdışı kullanımında 50 MB sınırı bulunmaktadır. Yurtiçinde ise kullanım sınırı 1024 MB olarak belirlenmiştir. Sadece yurtiçi kullanımda geçerli olmakla birlikte, bu sınır aşılırsa erişim hızı 128 Kpbs’ye düşürülmektedir. Hız düşüşü sonrasında ayın kalan günlerinde aynı hızla kullanıma devam edebilirsiniz.
  • Yurtdışına yapılan kullanımlarda kampanya tarafından konulan sınır aşılırsa, kişi tarifesi üzerinden ücretlendirilmeye başlar. Mevcut kontör haklarınız üzerinden yurtdışı internet kullanım bedeliniz kesilir. Bu yüksek harcamalara neden olabilir.
  • Kampanya sadece mesajlaşma ve dosya gönderme konusunda kullanıma izin vermektedir. Bu kampanya WhatsApp üzerinden yapılan sesli ve görüntülü görüşmeleri kapsamaz. Ancak WhatsApp üzerinden ses dosyası, fotoğraf ve video gönderimi yapabilirsiniz.
  • Kampanyayı aktif olarak kullandığınız süreçte hattınızı devrederseniz, bu kampanya devam etmez. Başka operatöre geçtiğimizde de yine bu kampanya sonlanır.
  • ABD, Andora, Arnavutluk, Almanya, Avusturya, Belçika, Belarus, Bosna, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Hırvatistan, Hollanda, İngiltere, İrlanda, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Karadağ, Litvanya, Lichtenstein, Letonya, Lüksemburg, Macaristan, Makedonya, Malta, Moldovya, Monako, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, San Marino, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, Vatikan, Yunanistan, Rusya, Ukrayna, Suudi Arabistan, Kuveyt, Bahreyn, KKTC haricindeki ülkelerde sunulan yurtdışı kullanım hakkı geçerli değildir.
  Vodafone Ücretsiz İnternet Paketi | Vodafone Bedava İnternet

Selfy bedava mesajlaşma kampanyası 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir ve sonrasında iptal edilecektir. Kişi bu tarihe kadar maksimum 12 ay süreyle bu kampanyadan faydalanabilir.

Bedava WhatsApp Kampanyası

Türk Telekom Selfy Bedava WhatsApp SMS İle Başvuru

Hali hazırda Türk Telekom Selfy üyesi iseniz, bu durumda sadece bir SMS göndererek kampanyaya katılabilirsiniz. Telefonunuzun SMS kısmını açın. Sonrasında “ANLIK MESAJLASMA” yazın ve bu mesajı 4545’e gönderin. Yazdığınız mesajda “i” harfi olmasın ve tüm harfler büyük olsun. Ayrıca vurgu için kullandığımız tırnak işaretlerini de göndermeyin. Mesajda eksik olmazsa Türk Telekom ücretsiz WhatsApp başvuru işleminiz tamamlanmış olacaktır.

Eğer başvuru mesajını gönderdikten sonra gelen mesajda “Değerli müşterimiz hatalı kısa kod gönderdiniz. Doğru kısa kod bilgisi için turktelekom.com.tr yi ziyaret edebilirsiniz.” Yazıyorsa, bu durumda gönderdiğiniz mesaj kabul edilmemiştir. Tekrar kontrol ederek gönderin ve ardından tekrar kabul edilmemesi durumunda 444 1 444 numarasını arayarak destek talebinde bulunun.

Türk Telekom Selfy Bedava Mesajlaşma SMS İle İptal Etme

Kampanyadan istediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Başlangıçta herhangi bir taahhüt anlaşması olmadığından, kampanyadan ayrılmanız durumunda tarafınıza herhangi bir ücret yansımayacaktır. Kampanyadan ayrılmak için “IPTAL ANLIK MESAJLASMA” yazıp mesajı 4545’e göndermeniz yeterlidir. Tırnak işareti kullanmayın ve mesaja “i” harfini yazmayın.

Eğer onay mesajı gelirse artık WhatsApp ve diğer mesajlaşma uygulamalarınız mevcut internet paketinden harcayacaktır. İşlem sonrasında paketin silindiğine dair mesaj gelmezse yine 444 1 444 nolu telefondan destek alabilirsiniz.

Türk Telekom Sely Bedava Uygulama İnterneti Kalan Kullanım Sorgulama SMS İle

Mevcut kullanım bilgilerinizi sorgulamak için tek bir SMS ile bilgi edinebilirsiniz. Türk Telekom bedava WhatsApp kampanyasına dair kalan kullanım haklarınızı sorgulamak için telefonunuzun mesaj bölümüne gelerek “KALAN ANLIK MESAJLASMA” yazın ve 4545’e SMS gönderin. Sonrasında telefonunuza kampanyaya dair kalan kullanım haklarınız SMS olarak gönderilecektir.

  Vodafone 1 TB Ücretsiz İnternet Kampanyası 2019

Kampanya ile ilgili Türk Telekom’a yani 4545’e attığınız her mesaj ücretsizdir. Herhangi bir ekstra ücret yansıtılması durumunda 444 1 444 numaralı telefonu arayarak destek alabilirsiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Sitemizde yayınlanan tüm içerikler bilgi amaçlıdır. Zaman içerisinde ilgili sorgulama ekranlarında değişiklik olabilir. Bu nedenle sitemizde yer alan bilgilerin kesin doğruluğu bulunmamaktadır.