Online Sorgula

Türk Telekom 9333 Fatura Ödeme ve Sorgulama Hattı

Türk Telekom 9333 Fatura Ödeme ve Sorgulama Hattı

Türk Telekom fatura sorgulama işlemi için geçtiğimiz günlerde internetten nasıl yapıldığına dair bir yazı yayınlamıştık. Tüm Türk Telekom müşterilerinin hizmetine sunulan oldukça eski bir servis ile tekrar karşınızdayız. Her Türk Telekom müşterisine sunulduğu gibi üstüne üstlük bir de ücretsiz olan bu servis sayesinde hemen her türlü kullanım detayını kolayca öğrenebilirsiniz. Türk Telekom sorgulama maksadıyla birçok farklı servis ve ürünü diğer operatörlerde olduğu gibi müşterilerin kullanımına sunmaktadır.

9333 sesli bir servistir. Telesekreter tarafından sizlerin hat ve hizmet bilgileri sizin arayıp talep etmeniz durumunda tarafınıza söylenir. 9333 müşteri temsilcisine bağlanma şansını veren bir platform değildir ve orada konuşan ses sizlere bilgisayar tarafından yönlendirilir. Bu tarz özel durum arz eden görüşmeler için Türk Telekom çağrı merkezi size fazlasıyla yardımcı olacaktır. Arama yapmak için 444 1 444 numarasını kullanabilirsiniz.

Türk Telekom 9333 Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama Nasıl Yapılır?

TT kalan kullanım sorgulama işlemi için yapmanız gerekenler bir hayli kolay. Bu numarayı aradıktan sonra, karşınıza aşağıdaki sırayla gelen bir menü çıkacaktır.

  • Fatura Bilgileri ve Kredi Kartıyla Fatura Ödeme
  • Kalan Kullanım Bilgilerini Öğrenme
  • Bir Önceki Döneme Ait Fatura Bilgilerini Sorgulama
  • Tarifeye ait taahhüt işlemleri, telefon ayarları ve diğer işlemler,
  • Tarifenize uygun paketleri görüntüleme ve satın alma,

Bu menüden sizlerin de tahmin edeceği üzere 2. menüye giriş yapmanız yani 2 tuşuna basmanız gerekmektedir. Tuşlama sonrasında tarafınıza gerek sesli olarak, gerekse de SMS olarak kalan kullanım sorgulama detayları gönderilecektir. Bu sorgulama esnasında yapılan görüşmeler ve yaşanan SMS trafiği tamamen ücretsizdir.

*124# ile Türk Telekom Ücretsiz Bakiye Sorgulama!

  TC ile Aile Hekimi Sorgulama

Kontör ve Dakika Yokken 9333 Aranabilir Mi?

Türk Telekom’u aramak için dakikam yok diyenlere TÜrk Telekom tarafından dev bir hizmet sunuluyor. Dakikanız daha doğrusu mevcut haklarınız arasında konuşma bakiyeniz yoksa bu durumda yine de Türk Telekom servislerine ulaşım sağlayabilirsiniz. Hatta Türk Telekom mobil uygulamasını dahi internet paketiniz yokken sorgulama ve paket satın alma dahilinde kullanabilirsiniz. Türk Telekom iletişim adresleri tarafından sağlanan bu hizmetle herkesin kesintisiz hizmet alması sağlanıyor.

TC Kimlik No İle Telefon Borç Sorgulama (Türk Telekom)

 

 

 

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Sitemizde yayınlanan tüm içerikler bilgi amaçlıdır. Zaman içerisinde ilgili sorgulama ekranlarında değişiklik olabilir. Bu nedenle sitemizde yer alan bilgilerin kesin doğruluğu bulunmamaktadır.